Zaloguj do eBOK
 • Deklaracja dostępności
 • A-
 • A+
 • Zmień kontrast strony:

  Wyczyść

  Jak wynająć garaż

  W naszej ofercie znajdziesz do wynajęcia zarówno garaże, jak i stanowiska postojowe. Możesz je wynająć w konkursie ofert lub poza nim.

  Jeśli chcesz wynająć garaż lub stanowisko postojowe, możesz wziąć udział w konkursie ofert.
  Informacje o dostępnych garażach, regulamin konkursu oraz wzory niezbędnych dokumentów znajdziesz na stronie Konkursy ofert.

  Uwaga! W przypadku, gdy liczba ofert na jedno stanowisko będzie większa niż jeden, miejsca postojowe wynajmowane będą w następującej kolejności:

  a) osoba z niepełnosprawnością, jeżeli jest ona właścicielem lokalu lub najemcą lokalu mieszkalnego w danym budynku, bądź też jej opiekun;
  b) właściciel lokalu, bądź też lokator lokalu mieszkalnego lub najemca lokalu użytkowego w danym budynku;
  c) pozostali uczestnicy postępowania.

  Oferty złożone przez oferentów wymienionych w lit. a) będą traktowane priorytetowo nad ofertami oferentów wskazanych w lit. b) i lit. c), nawet jeśli zaproponowane przez nich stawki czynszu będą niższe. Oferty złożone przez oferentów wymienionych w lit b) będą traktowane priorytetowo nad ofertami oferentów wskazanych w lit. c), nawet jeśli zaproponowane przez nich stawki czynszu będą niższe.

  Poza konkursem ofert można wynająć garaże i stanowiska postojowe, które w konkursie ofert nie znalazły najemcy.


  Jak wynająć garaż poza konkursem ofert?

  1. Znajdź interesujący Cię garaż lub miejsce postojowe na stronie Aktualnie w ofercie.
  2.
  Zapoznaj się ze stanem technicznym garażu lub miejsca postojowego – obejrzyj je w towarzystwie Administratora z terenowego ADK, które opiekuje się budynkiem.
  3. Jeśli garaż spełnia Twoje oczekiwania, złóż ofertę na jego najem. W ciągu 7 dni od jej złożenia, oferty mogą składać także inni zainteresowani jego najmem.
  4. Garaż zostanie wynajęty oferentowi, który zaproponował najwyższą stawkę za najem.